VW Sharan, SEAT Alhambra, Ford Galaxy do 6.2000 Nastavení servisních intervalů 17 Přístrojový panel

1.Nastavení servisního intervalu výměny oleje
V programu SPVG dříve SuperVAG zvolte v menu Příkazy komunikace funkci Přizpůsobení (F6) a zadejte kanál 5, čtení nové hodnoty. Zobrazená hodnota je počet km do další výměny oleje (v tisících km). Do pole nová hodnota zapište požadovaný počet km a stiskněte tlačítko Testování nové hodnoty, a poté tlačítko Uložení nové hodnoty. Standardní hodnota je 15 000 km. Aby upozornění zmizelo z displeje, je nutno vymazat i servisní interval výměna oleje (dny).
Př.: Hodnota 15 znamená 15 000 km do další výměny oleje.

2.Nastavení servisního intervalu výměna oleje (dny)
V programu SPVG dříve SuperVAG zvolte v menu Příkazy komunikace funkci Přizpůsobení (F6) a zadejte kanál 6, čtení nové hodnoty. Zobrazená hodnota je počet dní do dalšího rozsvícení inspekce 1 na displeji. Do pole nová hodnota zapište požadovaný počet dní a stiskněte tlačítko Testování nové hodnoty, a poté tlačítko Uložení nové hodnoty. Ukončete komunikaci, vypněte a zapněte zapalování. Standardní hodnota je 360 dní.
Př.: Hodnota 36 znamená 360 dní do další výměny oleje.

3.Nastavení servisního intervalu IN 01
V programu SPVG dříve SuperVAG zvolte v menu Příkazy komunikace funkci Přizpůsobení (F6) a zadejte kanál 7, čtení nové hodnoty. Zobrazená hodnota je počet dnů v desítkách do dalšího rozsvícení inspekce 1 na displeji. Abyste vymazali tento servisní interval, pak do pole nová hodnota zapište nulu a stiskněte tlačítko Testování nové hodnoty, a poté tlačítko Uložení nové hodnoty. Ukončete komunikaci, vypněte a zapněte zapalování.

4.Nastavení servisního intervalu IN 02
V programu SPVG dříve SuperVAG zvolte v menu Příkazy komunikace funkci Přizpůsobení (F6) a zadejte kanál 8, čtení nové hodnoty. Zobrazená hodnota je počet dnů v desítkách do dalšího rozsvícení inspekce 1 na displeji. Abyste vymazali tento servisní interval, pak do pole nová hodnota zapište nulu a stiskněte tlačítko Testování nové hodnoty, a poté tlačítko Uložení nové hodnoty. Ukončete komunikaci, vypněte a zapněte zapalování.

SELECT LANGUAGE